Meist lähemalt

Pepk.ee eesmärk on anda sulle teavet metsikus (ja mitte nii väga metsikus) looduses hakkama saamise kohta. Tegeleme teemadega, mis on aktuaalsed kõikide sagedasti looduses viibijate seas. Mida teha, kui kohtud metsas pruunkaruga? Kuidas käituda nii, et džunglis ellu jääda? Kust leida informatsiooni metsikus looduses ellujäämise kohta? Nendele küsimustele ja kõigele muule leiad vastuse meie portaalist, kui loed regulaarselt ilmuvaid artikleid ja postitusi.

Millal sa viimati looduses müttasid? Kui tegid seda üsna hiljuti ja tegeled regulaarselt matkamisega, siis oled täiesti õiges kohas. Me armastame vabas looduses matkamist, sportimist ja seiklemist. Sellepärast teemegi pidevalt ülevaateid sellest, kuidas tulla elu ja tervisega tagasi mägedest, ookeanist, kõrbest, vihmametsast ja isegi polaaraladelt.

Kõik meie portaalis ilmuvad artiklid on tehtud sügava huvi ja pühendumusega. Seetõttu on kõik esitatud faktid mitu korda üle kontrollitud. Sa võid olla alati kindel, et esitame ainult usaldusväärset ja kontrollitud infot, kuna teame, et valeinfo jagamine võib saada mõningates keskkondades ja maailma piirkondades lausa hukatuslikuks. Vaatamata sellele soovitame alati oma lugejatel info üle kontrollida, kui nad tunnevad, et mõni asi ei pruugi päris nii olla. See tuleneb ühest looduses ellujäämise põhitõest: üheks korda mõõda, üks kord lõika. Ühtki otsust ei tasu teha uisa-päisa, kuna mõnikord saad ainult ühe võimaluse mäest alla minemiseks või metsloomaga kohtumiseks.

Seega, kui sa oled aktiivne looduses viibija, siis tunne end meie lehel nagu metsas puu all või kõrbes kaktuse kõrval! Hoiame sind pidevalt kursis uute uudistega nii Eestis kui välismaal, mis puudutavad loodust, ellujäämist ja karmides keskkondades navigeerimise oskuseid. Kui otsustad Pepk.ee kasuks, siis võid olla kindel, et meil on sinu seljatagune kaetud!