Mida teha, kui eksid ära Las Vegases?

Kui sa peaksid olema tõeliselt ära eksinud, siis mine lähima kohaliku inimese juurde ja küsi teejuhiseid oma hotelli või mõne tuntud maamärgi juurde. Peaksid sa olema aga Las Vegases “eksinud”, siis on meil anda sulle küllaga erinevaid soovitusi, mida ette võtta ja kuidas pattude pealinnas oma aega veeta.

Mine kasiinosse

See võib tunduda ilmselge soovitusena, kuid kahjuks ei jõua sugugi kõik Las Vegast väisavad turistid omadega kasiinosse. Tegelikult ei pea kasiinos käimiseks suurt rahahulka kulutama. Kui soovid, siis ei pea sa üldse kordagi ühegi automaadi eest maksma. Piisab sellest, et jalutad sisse, tellid ühe joogi ja vaatad niisama ringi. Võid lihtsalt huviga jälgida, kuidas inimesed mänguautomaatides tohutuid rahasummasid maha mängivad. Kui peaksid olema aga ise kasiinohuviline, siis on Las Vegas pehmelt öeldes kohustuslik paik mõne mänguraundi tegemiseks. Tegu on lihtsalt niivõrd legendaarse mängupaigaga! Inimesed on võitnud Las Vegases kümneid miljoneid, nii et sinulgi oleks paslik õnnemängude linnas oma fortuuna maksma panna.

Jaluta The Stripil

Üks Las Vegase põhilisi tuiksooni on The Strip. Sellelt leiad enamiku Las Vegase tuntumatest vaatamisväärsustest. Võta endale rahulikult aega ja kõnni seal ringi, vaadates ringi, hingates sisse kõrbeõhku ja nautides melu, mis tekib sellest, kui ühte kasiinolinna tulevad kokku tuhanded inimesed üle terve maailma. Ja seda iga päev! Pika tänavariba äärde jäävad paljud põhilised kasiinod. Samuti võib vahetus läheduses näha maailmakuulsat purskkaevude šõud, mis asub Bellagio Las Vegas nime kandva kasiino ees.

Mine kõrbesse

Teadupärast on Las Vegas ümbritsetud Nevada kõrbega, mis on tõeliselt kuiv, aga samal ajal ka põnev ala. Põnev just seetõttu, et seal on võimalik näha erinevaid looduslikke kohti, mis on kaunid ja väärivad külastamist. Kõrbealade külastamiseks soovitame soojalt võtta rendiauto, sest see on üks parimaid viise üldiseltki Ameerika Ühendriikide avastamiseks. Kui sul pole aga lube või ei soovi mingil põhjusel USAs autoga sõita, siis uuri turismipunktist võimalike tuuride kohta. Üks populaarsemaid tuure on Las Vegases helikopteriga Suurt Kanjoni avastama minek. See on lausa meeletuid vaateid pakkuv sõit, mida sa ei unusta kunagi, kui peaksid selle kord ette juba võtma.